O Nas

Studio fryzur RobStyle powstało dzięki ogromnej pasji do sztuki, magii kolorów oraz wrażliwości na piękno stylistów.
Młodzi fryzjerzy mimo swojego wieku mogą pochwalić się pracą w samych renomowanych salonach,
w których wyszlifowali swój talent, zdobywając ogromną wiedzę i uznanie wśród klientów.
Będąc uczestnikami szkoleń i laureatami wielu konkursów, zdobyli certyfikaty potwierdzające
wiedzę i umiejętności dzięki czemu dostali szansę prowadzenia własnych szkoleń z dziedziny koloryzacji, upięć i technik strzyżenia.

Poznajmy się

ROBERT1-min

Robert

Robert

Styl Roberta skierowany jest przede wszystkim dla osób odważnych, nie bojących się zmian, otwartych na światowe trendy, niebanalne cięcia i wzory w stylu hair tattoo.

JOLA-min

Jola

Jola

Ulubienica każdej Panny Młodej. Jej spokój, doświadczenie i kreatywność tworzą z każdej dziewczynki, elegancką, świadomą swojej urody damę.

DAWID2-min

Dawid

Dawid

Wulkan energii i pasjonat wszystkich awangardowych cięć. Pasjonują go przede wszystkim dynamiczne i nowoczesne fryzury. Odważny stylista, który nie boi się nowych wyzwań.

PABLITO

Paweł

Paweł

Spokojny i opanowany stylista, który bardzo szybko zyskał sympatię Panów. Uwielbia klasyczne męskie cięcie i perfekcyjnie dopasowany zarost.

klaudyna

Klaudia

Klaudia

Klaudia docenia znaczenie koloru i potrafi nim odpowiednio kierować zmieniając całkowicie wizerunek drugiego człowieka.

Zapraszamy

PONIEDZIAŁEK – PIATEK: 8:00 – 20:00 // SOBOTA: 9:00 – 14:00

Kosmetyki

Głównym dostawcą produktów jest firma, której podstawowym celem jest piękno. Korzenie marki montibel•lo sięgają 1967 roku. Rodzinna firma będąca jej właścicielem powstała w Barcelonie i przez lata konsekwentnie wypracowywała wiodącą pozycję w branży kosmetyków profesjonalnych w Hiszpanii. Wieloletnie doświadczenie, znakomita baza szkoleniowa, niepodważalna jakość produktów w połączeniu z ich profesjonalną dystrybucją stanowią kluczowe elementy sukcesu firmy.

Od chwili rozpoczęcia działalności montibel•lo dostarcza produkty wysokiej jakości, opracowywane naukowo, które stanowią wyraz jej unikalnego stylu i charakteru. Wszystkie produkty powstają w laboratoriach, w oparciu o prowadzone przez 22 naukowców badania. Dokładają najwyższych starań w celu zapewnienia klientom satysfakcji z oferowanych produktów oraz zagwarantowania ich niezawodności.