Studio fryzur RobStyle powstało dzięki ogromnej pasji do sztuki, magii kolorów oraz wrażliwości na piękno stylistów. Młodzi fryzjerzy mimo swojego wieku mogą pochwalić się pracą w samych renomowanych salonach, w których wyszlifowali swój talent, zdobywając ogromną wiedzę i uznanie wśród klientów. Będąc uczestnikami szkoleń i laureatami wielu konkursów, zdobyli certyfikaty potwierdzające wiedzę i umiejętności dzięki czemu dostali szansę prowadzenia własnych szkoleń z dziedziny koloryzacji, upięć i technik strzyżenia.

O Nas

Poznajmy się

ROBERT1-min

Robert

Robert

Styl Roberta skierowany jest przede wszystkim dla osób odważnych, nie bojących się zmian, otwartych na światowe trendy, niebanalne cięcia i wzory w stylu hair tattoo.

JOLA-min

Jola

Jola

Ulubienica każdej Panny Młodej. Jej spokój, doświadczenie i kreatywność tworzą z każdej dziewczynki, elegancką, świadomą swojej urody damę.

PABLITO

Paweł

Paweł

Spokojny i opanowany stylista, który bardzo szybko zyskał sympatię Panów. Uwielbia klasyczne męskie cięcie i perfekcyjnie dopasowany zarost.

wiktoria

Jola

Wiktoria

Młoda i ambitna pasjonatka naturalnych koloryzacji i długich włosów. Zawodowo zwalcza problem puszenia  się i kręcenie włosów, dzięki ukochanej Nanoplastii. Kobieta podejmująca wyzwania, ciagle dążąca do perfekcji.

Zapraszamy

PONIEDZIAŁEK – PIATEK: 8:00 – 20:00 // SOBOTA: 9:00 – 14:00

Kosmetyki

Głównym dostawcą produktów jest firma, której podstawowym celem jest piękno. Korzenie marki montibel•lo sięgają 1967 roku. Rodzinna firma będąca jej właścicielem powstała w Barcelonie i przez lata konsekwentnie wypracowywała wiodącą pozycję w branży kosmetyków profesjonalnych w Hiszpanii. Wieloletnie doświadczenie, znakomita baza szkoleniowa, niepodważalna jakość produktów w połączeniu z ich profesjonalną dystrybucją stanowią kluczowe elementy sukcesu firmy.

Od chwili rozpoczęcia działalności montibel•lo dostarcza produkty wysokiej jakości, opracowywane naukowo, które stanowią wyraz jej unikalnego stylu i charakteru. Wszystkie produkty powstają w laboratoriach, w oparciu o prowadzone przez 22 naukowców badania. Dokładają najwyższych starań w celu zapewnienia klientom satysfakcji z oferowanych produktów oraz zagwarantowania ich niezawodności.