Zgrany zespół.

Studio fryzur RobStyle powstało dzięki ogromnej pasji do sztuki, magii kolorów oraz wrażliwości na piękno stylistów.

Młodzi fryzjerzy mimo swojego wieku mogą pochwalić się pracą w samych renomowanych salonach, w których wyszlifowali swój talent, zdobywając ogromną wiedzę i uznanie wśród klientów. Będąc uczestnikami szkoleń i laureatami wielu konkursów, zdobyli certyfikaty potwierdzające wiedzę i umiejętności dzięki czemu dostali szansę prowadzenia własnych szkoleń z dziedziny koloryzacji, upięć i technik strzyżenia.

"

"Jedyni styliści, którym jestem w stanie w 100% zaufać. Z usług Robstyle korzystam od wielu lat. Tutaj każdy klient traktowany jest w sposób wyjątkowy."

Sylwia Kaźmierczak
Zweryfikowana opinia Google.

"

"Bardzo wysoki standard, indywidualne podejście do Klienta. Korzystam z usług Robstyle od wielu lat i nie wyobrażam sobie odwiedzić innego studia."

Bartek z BMW
Zweryfikowana opinia Google.

Robert

Styl Roberta skierowany jest przede wszystkim dla osób odważnych, nie bojących się zmian, otwartych na światowe trendy, niebanalne cięcia i wzory w stylu hair tattoo.

Jola

Ulubienica każdej Panny Młodej. Jej spokój, doświadczenie i kreatywność tworzą z każdej dziewczynki, elegancką, świadomą swojej urody damę.

Wiktoria

Młoda i ambitna pasjonatka naturalnych koloryzacji i długich włosów. Zawodowo zwalcza problem puszenia się i kręcenie włosów, dzięki ukochanej Nanoplastii. Kobieta podejmująca wyzwania, ciagle dążąca do perfekcji.