Panna Młoda

Warunki rezerwacji terminu fryzury ślubnej i fryzury próbnej

Sugerujemy rezerwację terminu oraz godziny wykonania fryzury próbnej i fryzury ślubnej najwcześniej jak to możliwe.

W celu rezerwacji terminu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 503 19 19 18 lub osobiście w Studiu Fryzur RobStyle. Wszystkie przesłane formularze bez wcześniejszego umówienia wizyty będą nieważne, a wpłacone zaliczki natychmiast zwracane.

 

Wykonanie fryzury próbnej jest konieczne. Fryzura próbna powinna zostać wykonana w terminie dogodnym dla przyszłej Panny Młodej, jednak nie wcześniej niż 2 miesiące i nie później niż tydzień przed planowanym ślubem, ponieważ aktualny kolor, długość i gęstość włosów nie powinny ulec zmianie do dnia ślubu.

 

Warunkiem rezerwacji terminu jest kontakt telefoniczny lub osobisty w Studiu Fryzur RobStyle w celu wyznaczenia terminu wykonania usługi oraz wpłata zaliczki w wysokości 100zł. Zaliczka jest wymagana zarówno w przypadku rezerwacji terminu wykonania fryzury ślubnej jak i próbnej.

 

Wpłaty można dokonać osobiście w Studiu Fryzur RobStyle lub przelewem na konto:

04 1140 2004 0000 3802 7733 4539
RobStyle Robert Bejgerowski
ul. Pomorska 11, 85-050 Bydgoszcz
W tytule przelewu proszę wpisać swoje imię i nazwisko oraz umówioną datę wykonania usługi.

W przypadku przelewu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu 7 dni od dnia rezerwacji terminu. Za datę przelewu uznaje się dzień wpłynięcia środków na konto. Jeśli płatność nie zostanie odnotowana w ciągu 7 dni od dnia rezerwacji terminu, zostanie ona anulowana.

 

Po uprzednim umówieniu terminu wykonania fryzury próbnej i/lub fryzury ślubnej należy wypełnić i podpisać formularz dostępny do pobrania poniżej oraz odesłać go na adres kontakt@robstyle.pl lub przynieść osobiście do Studia Fryzur Robstyle.

Termin wykonania fryzury próbnej i/lub ślubnej można odwołać nie później niż 30 dni przed umówioną wizytą. Wtedy zaliczka zostanie zwrócona. Po upływie 30 dni, zaliczka staje się zadatkiem. Jeżeli odwołanie terminu nastąpi w okresie krótszym niż 30 dni przed umówioną wizytą zadatek nie zostanie zwrócony.

W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Naciśnij przycisk i pobierz formularz rezerwacyjny

Zapraszamy

PONIEDZIAŁEK – PIATEK: 8:00 – 20:00 // SOBOTA: 9:00 – 14:00

Kosmetyki

Głównym dostawcą produktów jest firma, której podstawowym celem jest piękno. Korzenie marki montibel•lo sięgają 1967 roku. Rodzinna firma będąca jej właścicielem powstała w Barcelonie i przez lata konsekwentnie wypracowywała wiodącą pozycję w branży kosmetyków profesjonalnych w Hiszpanii. Wieloletnie doświadczenie, znakomita baza szkoleniowa, niepodważalna jakość produktów w połączeniu z ich profesjonalną dystrybucją stanowią kluczowe elementy sukcesu firmy.

Od chwili rozpoczęcia działalności montibel•lo dostarcza produkty wysokiej jakości, opracowywane naukowo, które stanowią wyraz jej unikalnego stylu i charakteru. Wszystkie produkty powstają w laboratoriach, w oparciu o prowadzone przez 22 naukowców badania. Dokładają najwyższych starań w celu zapewnienia klientom satysfakcji z oferowanych produktów oraz zagwarantowania ich niezawodności.