Warunki rezerwacji pierwszego terminu

(na koloryzację, dekoloryzację lub keratynowe prostowanie włosów)

  1. Pierwsza wizyta na koloryzację, dekoloryzację lub keratynowe prostowanie włosów musi zostać poprzedzona wcześniejszą bezpłatną konsultacją w Studiu.
  2. Konsultacja jest niezbędna do rezerwacji terminu.
  3. Wyjątkiem jest daleka odległość zamieszkania (w innym mieście lub za granicą). W takim przypadku należy wysłać 3 zdjęcia aktualnej fryzury (przód, tył, boki) w wiadomości prywatnej na www.facebook.com/StudioFryzurRobStyle.
  4. Warunkiem rezerwacji terminu jest włata 100 zł kosztu zaliczki w dniu konsultacji.

Wpłaty należy dokonać osobiście  w Studiu Fryzur RobStyle lub w przypadku dalekiej odległości od Studia przelewem bankowym na konto:

04 1140 2004 0000 3802 7733 4539

RobStyle Robert Bejgerowski,

ul.Pomorska 11, 85-050 Bydgoszcz

W tytule przelewu proszę wpisać swoje imię i nazwisko oraz umówioną datę i godzinę wykonania usługi.

*W przypadku przelewu bankowego, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu 7 dni od dnia rezerwacji terminu. W przypadku braku wpłaty po tym terminie, rezerwacja zostanie anulowana.

Po uprzednim umówieniu terminu wykonania usługi należy wypełnić i podpisać formularz dostępny do pobrania poniżej oraz odesłać go na adres kontakt@robstyle.pl

Rezygnacja z terminu:

* Informujemy, że do 14 dni przed umówioną wizytą można zrezygnować z terminu, a koszt zaliczki zostanie zwrócony.  (np. termin wizyty 20.07 – rezygnacji można dokonać do 06.07 i koszty zostaną zwrócone)

*Poniżej 14 dni do wizyty zaliczka staję się zadatkiem.  Rezygnacja z terminu w tym okresie jest równoznaczna z brakiem zwrotu kosztu zadatku. (np. termin wizyty 20.07 – rezygnacja następuje 07.07, zadatek przepada).

Gdyby potrzebowali Państwo dodatowych informacji lub mieli jakiekolwiek życzenia pozostajemy do dyspozycji.

Naciśnij przycisk i pobierz formularz rezerwacyjny